Aktualności:

Rejestracja wy??czona. Pa?stwo Skarlandzkie w dniu 8 marca 2017 roku zako?czy?o swe istnienie, dzi?kujemy za wsp?lnie sp?dzony czas.

Menu główne

Po?egnanie

Zaczęty przez Norbert I Catalan, Środa, 8 Mar 2017, 06:44:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Norbert I Catalan

Drodzy Obywatele,
Szanowni przedstawiciele pa?stw zaprzyja?nionych,
Drodzy Odwiedzaj?cy,


Dzisiaj ko?czy si? moja i Kr?lestwa Skarlandu mikronacyjna droga ?ycia. Gdy prawie 9 lat temu zak?ada?em to pa?stwo nie s?dzi?em, ?e przetrwa tak d?ugi okres czasu, a gdy przetrwa?o pierwszy, drugi, trzeci i ka?dy kolejny rok w?tpi?em, ?e kiedy kolwiek nadejdzie dzie? ko?ca jego dzia?alno?ci. Przez ten okres czasu pozna?em wielu wspania?ych ludzi, kt?rym dzi?kuj? za wsparcie w budowie Skarlandu. Dzi?kuj? Rotrii, Dreamlandowi, Sarmacji, RON i wielu innym po cz??ci ju? nieistniej?cym pa?stwom za mniejsz? lub wi?ksz? wsp??prac?, za to ?e zdecydowali si? uzna? m?ode pa?stwo i nawi?za? stosunki dyplomatyczne, szczeg?lnie chc? podzi?kowa? Rotrii, kt?ra uczyni?a to jako pierwsza.

Dzi?kuj? wszystkim, kt?rzy przez te prawie 9 lat posiadali skarlandzkie obywatelstwo i budowali swoj? w?asn? histori? w?a?nie w Skarlandzie.

Osobi?cie chc? podzi?kowa? wszystkim, kt?rzy mniej lub bardziej znosili moje fochy itd. itp. Jest to dla mnie ostatni dzie? mego mikronacyjnego ?ycia wi?c nie pozostaje mi nic innego jak powiedzie? Wam: ?egnajcie.
/-/ Norbert I de  Catal?n


(-) Norbert I de Catal?n
Kr?l Senior Skarlandu i Tytularny Kr?l Francji
"¿Porqu? no te callas?" - Juan Carlos I do Prezydenta Wenezueli

Willem Johannes van Oranje-Nassau

Cytat
Pa?stwo Ko?cielne Rotria



Wasza Kr?lewska Mo??,

Pa?stwo Ko?cielne Rotria z wielkim smutkiem i rozgoryczeniem przyjmuje wiadomo?? o upad?o?ci Kr?lestwa Skarlandu. Jednocze?nie sk?adamy na Wasze r?ce wyrazy najwi?kszego uznania i szacunku za dokonania, kt?re przez niemal?e dekad? prezentowali tutejsi obywatele.
Stolica Apostolska nie wyma?e ze swej pami?ci wszystkich tych Skarlandczyk?w, kt?rzy przyczynili si? w spos?b bezpo?redni lub po?redni do budowy rotryjskiej pot?gi. Dzi?kujemy za ciep?? i owocn? wsp??prac?, kt?ra ??czy?a Skarland i Rotri? wi?zi? niemal?e nierozerwaln?. Skarland, cho? zgas?y, ?y? b?dzie w naszej pami?ci.

(-) Gulielmus cardinalis Auriaco-Nassovia
El Primado del Reino Scarlañol

Su Eminencia
Guillermo Juan Orange-Nassau

El Primado del Reino Scarlañol
Arzobispo de Valencia



Christian von Kluck


Kr?lestwo Dreamlandu g??boko ubolewa nad strat? cz?onka mi?dzynarodowej wsp?lnoty.
Skarland i Dreamland d?ugo ??czy?y kontakty i przykro nam, ?e podzielili?cie los Surmenii.
Nie mniej dzi?kujemy za wsp?lny wysi?ek w?o?ony w budow? mikro?wiata i naszej w?asnej rzeczywisto?ci.
Mo?e wr?ci Wasza Kr?lewska Mo?? kiedy? do anszej spo?eczno?ci, cho? 9 lat to ju? dumny wiek ;)
Adi?s!

Podpisano,
Christian von Kluck,
Minister Spraw Zagranicznych Kr?lestwa Dreamlandu