Aktualności:

Rejestracja wy??czona. Pa?stwo Skarlandzkie w dniu 8 marca 2017 roku zako?czy?o swe istnienie, dzi?kujemy za wsp?lnie sp?dzony czas.

Menu główne

Propozycja Estelli Wschodniej

Zaczęty przez Norbert I Catalan, Niedziela, 22 Cze 2014, 23:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Norbert I Catalan

Wypada?o by da? jak?? odpowied?, narazie jeste?my zgodni co do odzyskania tych ziem i ewentualnego zachowania przez tamtejszych w?adc?w wszystkich tytu??w. Trzeba tylko za?atwi? uznanie mi?dzynarodowe g??wnie chodzi tu o RON.


(-) Norbert I de Catal?n
Kr?l Senior Skarlandu i Tytularny Kr?l Francji
"¿Porqu? no te callas?" - Juan Carlos I do Prezydenta Wenezueli

Markos apo Zep

Postaram si? to za?atwi?, ale JKM August jest trudno osi?galny...

/-/ Marcos Paulos V?ctorez de Zep
Rey consorte de Scarlaña

Jorge Cortez

Mam lepszy pomys?. Kr?lewsk? Rodzin? Ispanii mo?emy przyj?? do Skarlandu, ale trzeba tego co ja Wam proponuje: .
1. Przyj?? uchwa?? o przej?ciu Estelli Wschodniej przez Skarland.
2. Na terenie Estelli utworzy si? Specjalny Region Administracyjny Ispania.
3. Rodzina Kr?lewska Ispanii zachowa swe tytu?y i jak najbardziej b?d? one mia?y charakter taki, ?e jej cz?onkowie b?d? pe?ni? rol? symboliczn?.
4. Na terenie Specjalnego Regionu w?adz? przejmie Prezydent Egzekutywy Specjalnego Regionu Administracyjnego Ispanii, kt?rego powo?a Kr?lowa Skarlandu.
5. Przyzna si? te? Ispa?skiej Rodzinie Kr?lewskiej przywileje.
6. W ramach przyj?cia Ispanii do Skarlandu przyznam jaki? region rodzinie kr?lewskiej, aby mogli administrowa?.

Markos apo Zep

Ten region mo?e spokojnie by? nasz w obecnej sytuacji geopolitycznej. Ja sugeruj? odwo?a? si? do pa?stw Kontynentu, niechaj wsp?lnie podejm? decyzj?. Tym sposobem:

1. Nieoficjalnie i niebezpo?rednio przepraszamy za wkroczenie do Rohanu bez informowania pa?stw Kontynentu - nie musimy si? przy tym k?ania? i kaja?.
2. Pa?stwa Kontynentu wydadz? wyrok nam przychylny. Dlaczego? Bo jestem w stanie wykaza?, i? zgodnie z prawem Estella Wschodnia nale?y do Skarlandu; tych, co s? nam przychylni (Aguria) to przekona; tych, co zachowuj? rezerw?, wystarczy sk?oni? do kierowania si? wzgl?dami s?uszno?ci (RON, Nordia - kr?lowie s? tam honorowymi lud?mi, wi?c nie s?dz?, by sympatie zawa?y?y na ich decyzji).
3. Estella Wschodnia zostaje uznana za cz??? Skarlandu. Nie produkujemy dziwnych kr?l?w i arystokracji bez znaczenia, co by obni?a?o autorytet pa?stwa skarlandzkiego. Ca?y Kontynent znowu jest z nami w zgodzie, bo post?pili?my s?usznie, opieraj?c roszczenia nie o ruchy wojsk, ale prawo.

To moja propozycja rozwi?zania problemu.

/-/ Marcos Paulos V?ctorez de Zep
Rey consorte de Scarlaña

Norbert I Catalan

Popieram JKM Marcosa. Propozycja Pana Jorge jest niestety nie doko?ca zgodna zgodna ze skarlandzkim prawem konstytucyjnym.


(-) Norbert I de Catal?n
Kr?l Senior Skarlandu i Tytularny Kr?l Francji
"¿Porqu? no te callas?" - Juan Carlos I do Prezydenta Wenezueli

Norbert I Catalan

Cytat: Markos apo Zep w Czwartek, 24 Lip 2014, 01:29:01
Ten region mo?e spokojnie by? nasz w obecnej sytuacji geopolitycznej. Ja sugeruj? odwo?a? si? do pa?stw Kontynentu, niechaj wsp?lnie podejm? decyzj?. Tym sposobem:

1. Nieoficjalnie i niebezpo?rednio przepraszamy za wkroczenie do Rohanu bez informowania pa?stw Kontynentu - nie musimy si? przy tym k?ania? i kaja?.
2. Pa?stwa Kontynentu wydadz? wyrok nam przychylny. Dlaczego? Bo jestem w stanie wykaza?, i? zgodnie z prawem Estella Wschodnia nale?y do Skarlandu; tych, co s? nam przychylni (Aguria) to przekona; tych, co zachowuj? rezerw?, wystarczy sk?oni? do kierowania si? wzgl?dami s?uszno?ci (RON, Nordia - kr?lowie s? tam honorowymi lud?mi, wi?c nie s?dz?, by sympatie zawa?y?y na ich decyzji).
3. Estella Wschodnia zostaje uznana za cz??? Skarlandu. Nie produkujemy dziwnych kr?l?w i arystokracji bez znaczenia, co by obni?a?o autorytet pa?stwa skarlandzkiego. Ca?y Kontynent znowu jest z nami w zgodzie, bo post?pili?my s?usznie, opieraj?c roszczenia nie o ruchy wojsk, ale prawo.

To moja propozycja rozwi?zania problemu.

Wasza Kr?lewska Mo?? tak wi?c kiedy przyst?pujemy do dzia?ania? A tak na marginesie gdzie znowu znikn??a nam JKM Eleonora?


(-) Norbert I de Catal?n
Kr?l Senior Skarlandu i Tytularny Kr?l Francji
"¿Porqu? no te callas?" - Juan Carlos I do Prezydenta Wenezueli

Markos apo Zep

Jak tylko zamkniemy na Kongresie spraw? konwencji, zajmiemy si? Estell?. I zako?czymy t? spraw? :)

A JKM Eleonora ju? wkr?tce zwi?kszy swoj? aktywno?? :)

/-/ Marcos Paulos V?ctorez de Zep
Rey consorte de Scarlaña