Aktualności:

Rejestracja wy??czona. Pa?stwo Skarlandzkie w dniu 8 marca 2017 roku zako?czy?o swe istnienie, dzi?kujemy za wsp?lnie sp?dzony czas.

Menu główne

Kwestia VI: Ustr?j Skarlandu

Zaczęty przez , Poniedziałek, 3 Lis 2014, 17:48:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szanowni Pa?stwo,

Na ?yczenie Jej Kr?lewskiej Mo?ci rozpoczynam kolejn? debat? po?wi?con? ustrojowi Skarlandu. Ka?da osoba oddaj?ca g?os ma obowi?zek potwierdzi? ten akt formu?k?: Ja, (imi? i nazwisko), korzystaj?c z przys?uguj?cego mi prawa odda?em sw?j g?os.

Opcje do wyboru:
1) cesarstwo - Cesarstwo Skarlandu
2) kr?lestwo - Kr?lestwo Skarlandu

G?osowanie potrwa 2 dni.

Fernando Luis de C?rdoba

Ja, Fernando Luis de C?rdoba, korzystaj?c z przys?uguj?cego mi prawa odda?em sw?j g?os.

Doña Leonor Catalina de M?dici

#2
Szanowni Zgromadzeni,

postanowili?my zwo?a? kolejn? debat? tycz?c? si? ustroju naszego pa?stwa poniewa? stwierdzili?my, ?e zostaniemy przy tytule kr?lewskim. Pragniemy podkre?li?, ?e tytu? kr?lewski nie zmieni nowej nazwy Kr?lestwa Skarlandu, kt?re po reformach zwa? si? b?dzie Imperium Skarlandzkim na wz?r dawnego Imperium Kr?lestwa Hiszpanii oraz Imperium Brytyjskiego, kt?re pozosta?o kr?lestwem, mimo propozycji parlamentu przyj?cia miana cesarstwa. Uwa?amy, ?e tytu? kr?lowej Imperum Skarlandzkiego w zupe?no?ci podkre?la majestat naszej osoby.

My Eleonora,  Kr?lowa  Skarlandu , korzystaj?c z przys?uguj?cego nam prawa odda?am  sw?j g?os.
Doña Leonor Catalina de M?dici - Catal?n

Benedicto I

Ja, Juan Lorenzo de Medici y Zep, korzystaj?c z przys?uguj?cego mi prawa odda?em sw?j g?os
/-/ Sanctitas Vestra Benedictus I
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae, etc. etc. etc.

Don Fernando ?lvarez d'Este y C?rdoba

Wasza Kr?lewska Mo??,

mam jedno pytanie, a co stanie si? z herbem imperium, czy ulegnie on zmianie ? Licz?, ?e nie poniewa? herb jest wspania?y i godnie reprezentuje Imperium Skarlandu.

Ja, Fernando ?lvarez de C?rdoba, korzystaj?c z przys?uguj?cego mi prawa odda?em sw?j g?os.
/-/ Sanctitas Vestra Clemens III
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae, etc.


Doña Leonor Catalina de M?dici

Don Fernando ?lvarez,

prosz? si? nie martwi?, postanowili?my pozostawi? herb imperium bez zmian.
Doña Leonor Catalina de M?dici - Catal?n

Norbert I Catalan

 Ja, Norbert de Catalan, korzystaj?c z przys?uguj?cego mi prawa odda?em sw?j g?os.


(-) Norbert I de Catal?n
Kr?l Senior Skarlandu i Tytularny Kr?l Francji
"¿Porqu? no te callas?" - Juan Carlos I do Prezydenta Wenezueli

Fernando Luis de C?rdoba

Zamykam g?osowanie. Dzi?kuj? wszystkim za udzia?.

Wyniki g?osowania:
- cesarstwo - Cesarstwo Skarlandu -> 2
- kr?lestwo - Kr?lestwo Skarlandu -> 3

Doña Leonor Catalina de M?dici

My r?wnie? dzi?kujemy za oddanie g?os?w. Pragniemy zakomunikowa?,  ?e w ten weekend uka?e si?  nowe prawo narodowe Imperium Skarlandu.
Doña Leonor Catalina de M?dici - Catal?n